Firma

INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. na rynku działa w ramach grupy budowlanej INTER-BUD z siedzibą w Krakowie. Kompleksowa realizacja elewacji aluminiowo-szklanych jest jednym z pięciu strategicznych obszarów działalności Firmy INTER-BUD.

INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. jest producentem lekkich konstrukcji aluminiowych opartych na systemach Aluprof i Reynaers, okładzin elewacyjnych z płyt kompozytowych typu Reynobond lub Alucobond oraz elewacji ceramicznych z płyt ceramicznych Creaton Tonality.

Zaplecze produkcyjne INTER-BUD Systemy Elewacyjne charakteryzuje doskonale wyposażony park technologiczny, oraz kompetentna załoga. Ścisła współpraca z pozostałymi spółkami Grupy INTER-BUD pozwala na szybkie wykonywanie zadań w zakresie szerszym niż podstawowa działalność INTER-BUD Systemy Elewacyjne – wykonywanie stalowych konstrukcji szkieletowych, obudowanych konstrukcjami aluminiowymi. Bacznie obserwując potrzeby rynku budowlanego i tendencje na nim występujące pracujemy nad ciągłym rozwojem Firmy.

Aktualności

Nasi partnerzy