Polityka prywatności

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, iż:

1. ADMINISTRATOREM PANI/PANA DANYCH OSOBOWYCH JEST SPÓŁKA POD FIRMĄ:

INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie
(KRS 0000141444)
30-392 Kraków, ul. Czerwone Maki 65. 

2. PRZETWARZANIE PANI/PANA DANYCH OSOBOWYCH

Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe, dlatego, że w związku z charakterem prowadzonej przez nas działalności gospodarczej mamy prawnie uzasadniony interes w ich przetwarzaniu. Podczas korzystania z naszych serwisów, gromadzimy informacje dotyczące interakcji Użytkowników z Serwisami i treściami, w tym: informacje dotyczące urządzenia i logowania, tzw. logi systemowe, zawierające datę, czas wizyty i numer IP urządzenia, z którego nastąpiło połączenie oraz dane na temat statystyki oglądalności Serwisów, ruchu do i z poszczególnych witryn. Powyższe działania mają na celu udoskonalenie Serwisów oraz dostosowywanie ich do potrzeb Użytkownika. Dane te mogą być wykorzystywane także dla celów marketingu bezpośredniego. Dane zapisane w logach serwera nie są kojarzonej z konkretnymi osobami korzystającymi z Serwisu lub Systemu i nie są wykorzystywane przez Administratora w celu identyfikacji Użytkownika.

3. PRZECHOWYWANIE PANI/PANA DANYCH OSOBOWYCH

Administrator Serwisów Internetowych dopasowuje treści do zainteresowań użytkownika jak również może gromadzić dane statystyczne, analityki internetowej oraz monitorowania ruchu na stronie internetowej. Dane osobowe będą przetwarzane
w celach marketingowych od momentu akceptacji do momentu  wyrażenia sprzeciwu bądź do  wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

4. PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA PANI/PANA DANYCH OSOBOWYCH

Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

5. ODBIORCY PANI/PANA DANYCH OSOBOWYCH

a) Pani/Pana dane osobowe są u nas bezpieczne, udostępniamy je swoim zaufanym podwykonawcom oraz partnerom, którzy współpracują z naszą Firmą w toku wykonywanej działalności gospodarczej (tj. informatyczne, marketingowe, prawne itp.).

Serwery, z których korzystamy zlokalizowane są na terenie EOG, nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego.

b) Pani/Pana dane osobowe nie są u nas profilowane, zatem nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany.

6. MA PANI/PAN PRAWO W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH DO:

  • usunięcia danych,
  • korekty danych,
  • dostępu do danych,
  • wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • ograniczenia przetwarzania danych osobowych w zakresie jakim są przetwarzane na  podstawie wyrażonej zgody prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

7. POWOŁALIŚMY ZESPÓŁ DS. OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, WIĘC PYTANIA/WNIOSKI  W ZAKRESIE PANI/PANA DANYCH OSOBOWYCH PROSIMY KIEROWAĆ POD ADRES: odo@inter-bud.pl.